Elektronická cigareta a dýmka

Elektronická cigareta - princip, historie, škodlivost, další informace

Zobrazeno: 149812x
elektronicka-cigareta-princip-historie-skodlivost-dalsi-informace„Elektronická cigareta“ nebo také "e-cigareta" se stává obchodním hitem. Je nabízena jako zdravá, cenově dostupná a moderní alternativa ke kouření klasických tabákových výrobků. Někteří prodejci ji dokonce označují jako prostředek pro odvykání kouření.

Číst dále: Elektronická cigareta - princip, historie, škodlivost, další informace

Elektronická cigareta - reference, cena, výhody, princip, kde otestovat, další informace

Zobrazeno: 83068x
elektronicka-cigareta-recenze-cena-vyhody-princip-kde-otestovat-dalsi-informaceElektronická cigareta se stává hitem poslední doby. Především pro podnikatele, politiky, ale i pro každého, kdo si chce chránit zdraví, zároveň však i svou svobodu. Současně si díky důmyslné technologii můžete i nadále užívat váš oblíbený (i když výrazně zdravější!) kouř, který z ní také vychází. Elektronická cigareta - pořídila si ji už kupříkladu Marta Kubišová, Oldřich Kaiser, a dokonce i tak náruživý kuřák jako je Jiří Bartoška.
Číst dále: Elektronická cigareta - reference, cena, výhody, princip, kde otestovat, další informace

Jaké chemické látky obsahuje elektronická cigareta (e-cigareta)

Zobrazeno: 40599x

jake-chemicke-latky-obsahuje-elektronicka-cigareta-ecigaretaZájem kuřáků o elektronickou cigaretu pramení v drtivé většině ze snahy nepoškozovat nadále své zdraví inhalováním tabákového kouře. Současně se ale nechtějí, nebo nemohou, vzdát své závislosti na nikotinu. Proto je nikotin jednou ze složek tekuté náplně (označované jako "e-liquid") pro elektronické cigarety. Ty jsou dostupné v mnoha koncentracích nikotinu a s množstvím různých příchutí.

Číst dále: Jaké chemické látky obsahuje elektronická cigareta (e-cigareta)

Elektronická cigareta - obrázek, fotografie, princip, funkce, technický popis

Zobrazeno: 32047x

elektronicka_cigareta_designElektronická cigareta představuje moderní prostředek pro kuřáky, kteří chtějí kouřit zdravě, případně s kouřením zcela přestat. Je známá pod pojmem e-cigareta. A jaký je rozdíl od klasické cigarety? Je s ní v podstatě na první pohled shodná. Hlavním rozdílem oproti klasické cigaretě je to, že elektronická cigareta se nezapaluje resp. nic v ní nehoří. Snaží plně nahradit klasickou cigaretu zejména s ohledem na Vaše zdraví a životní prostředí. Funguje na následujícím principu - v elektronické cigaretě se vypařuje tekutina s nikotinem. V e-cigaretě tedy nehoří tabák jako u klasické cigarety.

 

Číst dále: Elektronická cigareta - obrázek, fotografie, princip, funkce, technický popis

Na co si dát pozor při koupi elektronické cigarety - fígle obchodníků

Zobrazeno: 31890x
elektronicka_cigaretaJak už to tak bývá, obchodníci se snaží získat ze svých zákazníků co možná nejvíce peněz. Z toho důvodu se i u nového artiklu - elektronických cigaret, začínají vymýšlet nejrůznější legální i nelegální způsoby, jak si vydělat na kuřácích. Stránka uvádí některé nejběžnější fígle, jak spotřebitele závislého na nikotinu napálit.
Číst dále: Na co si dát pozor při koupi elektronické cigarety - fígle obchodníků

Elektronická dýmka - informace, princip, cena

Zobrazeno: 21557x
elektronicka_dymka_cena_princip_informaceVýrobci nikotinových náhražek myslí také na milovníky dýmek. E-dýmka má tvar i rozměr skutečné dýmky a elektronický kouř neobsahuje žádný dehet. Elektronická dýmka funguje na podobném principu jako Elektronická cigareta.

 

 

Číst dále: Elektronická dýmka - informace, princip, cena

Co je to elektronická cigareta s nikotinem

Zobrazeno: 21024x

co-je-to-elektronicka-cigareta-s-nikotinemElektronická cigareta je moderní trend v odvykání. Je to podobná metoda jako v případě inhalátoru. Zatímco inhalátor funguje na čistě mechanickém principu vdechování (inhalování) směsi s obsahem nikotinu, elektronická cigareta obsahuje atomizér a žhavící spirálu, díky čemuž dochází k vytváření kouře (dýmu). Nedochází však k žádnému hoření a do těla se tak nedostávají škodlivé látky jako při kouření běžných cigaret (zejména dehet).

Číst dále: Co je to elektronická cigareta s nikotinem

Pro koho je vhodná elektronická cigareta

Zobrazeno: 19656x
pro-koho-je-vhodna-elektronicka-cigaretaDnes se již elektronická cigareta vyrábí v mnoha variantách, základní princip fungování je však stejný: jakmile e-kuřák potáhne z cigarety, začne se zahřívat žhavicí tělísko, které svým teplem z přiléhající patrony odpařuje páru obsahující nikotin. V e-cigaretě nic nehoří, nevzniká tedy dehet, oxid uhelnatý a tisíce dalších škodlivých látek jako u cigarety klasické. E-kuřák tedy škodí méně sobě i svému okolí, svou potřebu získávat nikotin, zaměstnat ruce a dodržovat uklidňující rituálky však uspokojí. Pro koho je vlstně vhodná a proč ji používat?

 

 

Číst dále: Pro koho je vhodná elektronická cigareta

Elektronická cigareta, ecigareta - nejčastější otázky a odpovědi

Zobrazeno: 9710x

elektronicke-cigarety-ecigarety-otazky-odpovediPokládáte si otázky jako: Co je to elektronická cigareta? Je elektronická cigareta zdravá? Co jsou to generace elektronických cigaret? Jak často je potřeba kupovat nový atomizér? Je možné znovu naplňovat patrony (kapsle) nikotinem? Může pomoci ecigareta při odvykání kouření? Na tyto otázky vám odpoví následující stránka.

Číst dále: Elektronická cigareta, ecigareta - nejčastější otázky a odpovědi

Elektronické cigarety, e-cigarety a odvykání kouření - statistiky 2013

Zobrazeno: 8963x

elektronicke-cigarety-statistiky-cisla-2013Internetový průzkum 3587 účastníků (mezi nimi 70% bývalých kuřáků) ukázal, že e-cigarety používali v průměru 3 měsíce, použili průměrně pět náplní/den a potáhli z nich 120krát denně. Za méně škodlivé kouření považovalo e-cigarety 84% respondentů, 79% si je pořídilo, aby jim pomohly překonat potřebu kouřit, 77% na pomoc s odvykáním nebo pro prevenci relapsu, 67% pro překonání abstinenčních příznaků, 57% pro nižší cenu než cigarety a 39% pro situace, kdy není dovoleno kouřit.

Číst dále: Elektronické cigarety, e-cigarety a odvykání kouření - statistiky 2013

«ZačátekPředchozí12DalšíKonec»

Strana 1 z 2

Sponzorované odkazy

  • Luštitelské časopisy

Vyhledávání

VideaGet the Flash Player to see this player.

Alkoholismus a alkohol

Statistika návštěvnosti

Počítadlo návštěv
Detailní statistiky zde
Počet stránek webu: 349

Nacházíte se na největším webu o kouření na českém internetu. Obsahuje 452 stránek.


 

kp_03
Slovo psychologa:
„Lidé kouří nikoli proto, že chtějí kouřit, ale protože nemohou přestat.“
kp_14
Slovo statistika:
„Pokud by všichni kuřáci v ČR přestali kouřit, jedna třetina onkologů by byla bez práce.“
Bez cigaret
Slovo filosofa:
„Závislost nelze jen tak vyhodit oknem. Musíte ji laskavě svést ze schodů, doprovodit ji ke vchodu a vypoklonkovat ze dveří...
Mark Twain

Jsme na Facebooku

Linka pro odvykání kouření

Jak přestat kouřit

Kuřákův sen